Bezzera doseer unit 3D5 3GRCTZ LC 240VAC
search
  • Bezzera doseer unit 3D5 3GRCTZ LC 240VAC

Bezzera doseer unit 3D5 3GRCTZ LC 240VAC


€ 193,89

€ 193,89 excl. btw.

qty
Op aanvraag beschikbaar

  AVG-naleving

Bescherming van uw persoonlijke gegevens

  Verzendbeleid

Alles over het verzenden van uw bestelling

  Retourbeleid

alle ins en outs over ons retourbeleid

Op deze productpagina vind je een Bezzera doseerapparaat geschikt voor diverse espressomachine modellen zoals de Bezzera Ellisse en de Bezzera Ebbis. De Bezzera-onderdeelreferentie voor dit artikel is 7662529. De Gicar-onderdeelreferenties zijn te vinden in het extra info-tabblad.

Dit Bezzera doseerapparaat heeft de naam DOSATURA 3d5 3GRCTZ LC 240Vac. de doseerinrichting is geschikt voor machines van 1 tot 3 zetgroepen. Het item is vervaardigd in Italië.

06-312-N-703377

Datasheet

Aantal groepen
1
2
3
Bezzera
B2000
Ellisse
Electronica type
Doseerunt
Land van productie
Made in Italy
Merk
Bezzera
Onderdeel nummer
Bezzera 7662529
Bezzera 7662532
Bezzera 7662535
Bezzera 7662566
Bezzera 7662567
Bezzera 7662568
Gicar 9.5.14.50
Gicar 9.5.14.50G.02
Gicar 9.5.14.50G02
Gicar 9.5.22.02G09
Voltage
240V
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

8 ander product