koperen afdichtings ring 1/4" 18x14x2mm
search
  • koperen afdichtings ring 1/4" 18x14x2mm

koperen afdichtings ring 1/4" 18x14x2mm


€ 0,78

€ 0,78 excl. btw.

qty

  AVG-naleving

Bescherming van uw persoonlijke gegevens

  Verzendbeleid

Alles over het verzenden van uw bestelling

  Retourbeleid

alle ins en outs over ons retourbeleid

Het artikel op deze productpagina is een verpletterbare koperen pakking. Deze pakking kan worden gebruikt met verschillende merken espressomachines zoals Casadio, ECM Heidelberg, La Scala, Cimbali, Faema, Astoria, Nuova Simonelli, Pavoni, Wega en Rancilio.

Deze verpletterbare koperen pakking heeft een buitendiameter van 18 mm, een binnendiameter van 14 mm en een dikte van 2 mm. Deze pakking is ideaal om mannelijke ¼”BSP-G schroefdraad af te dichten.

Deze koperen pakking is te gebruiken op espressomachines zoals Casadio Undici, Casadio Dieci, Cimbali m21, Cimbali M39, Cimbali M39-GT, Faema E61, Faema E91, Faema Emblema, Astoria Plus 4 you, Astoria Dora, Astoria Pratic, Astoria Vania , Pavoni Bar, Wega Sphera, Wega Concept, Rancilio Classe 7 Leva, Rancilio Epoca.

Kijk voor de volledige lijst met modellen en onderdeelreferenties op het tabblad extra info.

02-064-8F177
88 Items

Datasheet

Astoria CMA
Adria
Argenta
Brava
Denise
Divina
Dora
Gloria
Lisa
Perla
Plus 4 You
Pratic
Rapallo
Rapallo AL
Sabrina
Sibilla
Vania
Venere
Binnendiameter
14mm
Buitendiameter
18mm
Casadio
Dafne
Dieci
Dodici
Undici
Dikte
2mm
ECM Heidelberg
Elektronika II Profi
Elektronika Profi
Mechanika
Faema
Compact
Due
Due A
E61
E64
E66
E91
E92
E97
E98
Emblema
Emblema A
Emblema S
Emblema restyling A
Emblema restyling S
Teorema A
Teorema S
La Cimbali
M15
M20
M21 junior
M24
M24 Select
M25
M27
M28
M29
M30
M31
La Scala
Carmen
Eroica
Iris
Norma
Tosca
Merk
Astoria
BFC
Casadio
Conti
ECM
Faema
La Cimbali
La Pavoni
Marzocco
Nuova Simonelli
Orchestrale
Promac
Rancilio
Wega
Onderdeel nummer
Astoria 12153
Brasilia 00088.0.00.04
Brasilia 00813.0.00.02
Casadio 401214000
Casadio 4701024554
Cimbali 401-214-000
Cimbali 401-250-000
Cimbali 4701-024-554
Cimbali 401250000
Faema 401214000
Faema 4701024554
Pavoni 362012
Rancilio 27270001
Rancilio 36220004
Wega W10651
Wega WY12153
Pakking maat (inch)
1/4"
Rancilio
Epoca
Type koperen pakking
Samendrukbaar
Type onderdeel
Pakking
Wega
Concept
Sphera
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

8 ander product