Procon rotatiepomp 180 L/h
search
  • Procon rotatiepomp 100 L/H
  • Procon rotatiepomp 180 L/h

Procon flenspomp 180 L/h


€ 145,36

€ 145,36 excl. btw.

qty
Verzending van bestelling 5 - 10 werkdagen*

  AVG-naleving

Bescherming van uw persoonlijke gegevens

  Verzendbeleid

Alles over het verzenden van uw bestelling

  Retourbeleid

alle ins en outs over ons retourbeleid

De rotatiepomp op deze pagina is net even anders dan een normale rotatiepomp. Dit specifieke model is gemaakt door Procon in Ierland. (CO1309BF en 131A060F123B) met een NSF-certificering

Het model pomp is een klem op rotatiepomp. De flenzen van de pomp en motor worden tegen elkaar gedrukt en er wordt een RVS klem overheen geplaatst en vastgeschroefd.

Wat maakt deze pomp zo bijzonder? Hij is voorzien van een ingebouwd filter. De meeste pompen van espressomachines hebben deze configuratie.

Het maximale debiet van deze pomp is 180 L/H en is voorzien van een gebalanceerde bypass. De in- en uitlaatfitting zijn een 3/8” NPT, dus geen 3/8” BSP-G die je ziet bij de pompen van Nuert en Fluid o tech.

De asverbinding is een standaard vierkante maat die geschikt is voor de meeste motoren. Als u niet helemaal zeker weet of deze pomp bij uw motor past, neem dan contact met ons op.

U kunt dit type pompen gebruiken op de merken Azkoyen, La Cimbali, Reneka en Vibiemme.

19-011-L-1330016

Datasheet

Onderdeel nummer
Cimbali 533-180-100
Cimbali 533-196-900
Cimbali 533196900
Elektra 00046035
Faema 533180100
Faema 533196900
Procon 131A060F12CB150
Procon 131A060F123B
Procon 131A060F123B150
Procon CO1309BF
Reneka 9007901
Reneka 9007958
Vibiemme POMPPROCCFL
Vibiemme POMPPROCCFLBYP
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

8 ander product