Bezzera Ebbis Ellisse doseerunit 230V
search
  • Bezzera Ebbis Ellisse doseerunit 230V

Bezzera Ebbis Ellisse doseerunit 230V


€ 309,24

€ 309,24 excl. btw.

qty
Op aanvraag beschikbaar

  AVG-naleving

Bescherming van uw persoonlijke gegevens

  Verzendbeleid

Alles over het verzenden van uw bestelling

  Retourbeleid

alle ins en outs over ons retourbeleid

Het doseerapparaat op deze productpagina is te gebruiken op verschillende Bezzera espressomachine modellen. De onderdeelnummers van de Bezzera en Gicar zijn te vinden op het tabblad extra info.

Dit doseerapparaat is gemaakt door het Italiaanse bedrijf Gicar. De unit heet de DOSATURA 3d5 3GRCTZ LC 240Vac. Dit apparaat is te gebruiken op Bezzera espressomachines van 1 tot 3 zetgroepen. Dit apparaat is gemaakt in Italië.

Dit doseerapparaat is te gebruiken op de Bezzera Ellisse en Bezzera Ebbis. Controleer altijd de onderdeelreferentienummers.

06-198-L-1054027

Datasheet

Bezzera
Ebbis
Ellisse
Electronica type
Doseerunt
Land van productie
Made in Italy
Merk
Bezzera
Onderdeel nummer
Bezzera 7662529
Bezzera 7662532
Bezzera 7662535
Bezzera 7662566
Bezzera 7662567
Bezzera 7662568
Gicar 9.5.14.50
Gicar 9.5.14.50G.02
Gicar 9.5.14.50G02
Gicar 9.5.22.02G09
Gicar 9.5.22.66G00
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

8 ander product