Ulka Vibratiepomp EX5 230V 50/60 Hz met messing uitlaat
search
  • Ulka vibratie pomp EX5 230V 50/60Hz met messingen aansluiting
  • Ulka Vibratiepomp EX5 230V 50/60 Hz met messing uitlaat
  • Ulka Vibratiepomp EX5 230V 50/60 Hz met messing uitlaat
  • Ulka Vibratiepomp EX5 230V 50/60 Hz met messing uitlaat

Ulka Vibratiepomp EX5 230V 50/60 Hz met messing uitlaat


€ 28,74

€ 28,74 excl. btw.

qty
Verzending van bestelling 4 - 8 werkdagen

  AVG-naleving

Bescherming van uw persoonlijke gegevens

  Verzendbeleid

Alles over het verzenden van uw bestelling

  Retourbeleid

alle ins en outs over ons retourbeleid

Op deze pagina vind je een van de meest gebruikte espressomachinepompen. De Ulka Ex5 48W 230V espressomachine vibratiepomp. Deze pomp produceert 48W bij 230V met 50Hz. De inlaataansluiting is 6mm, geschikt voor een siliconenslang. De pompuitgang is een 1/8” Bsp, deze kant is gemaakt van messing. Er is ook een identieke pomp de Ulka EP5, deze heeft een kunststof uitlaatfitting. Het nadeel hiervan is dat de schroefdraad veel sneller verslijt dan bij de messing uitlaat.

Om de vibratiepomp van stroom te voorzien zijn er bovenop de vibratiepomp 2x 6,3x0,8mm 2 mannelijke spade connectoren. De maximale watertemperatuur voor deze vibratiepomp is 20°C met een maximale druk van 15bar (deze pomp is niet regelbaar)

Deze vibratiepomp wordt gebruikt door verschillende fabrikanten van espressomachines zoals: Vibiemme, ECM, Astoria, Grimac, La Spaziale, La Pavoni, Victoria Arduino, Cimbali, Isomac en ECM

Als je niet zeker weet of de Ulka EX5 230V geschikt is voor jouw espressomachine. Aarzel niet om contact met ons op te nemen en wellicht kunnen we het juiste onderdeel voor u vinden

19-053-L-1122735

Datasheet

Merk
Astoria
Bezzera
Brasilia
ECM
Elektra
Expobar
La Cimbali
La Scala
La Spaziale
Nuova Simonelli
Vibiemme
Victoria Arduino
Wega
Onderdeel nummer
BFC 5002315
Bezzera 5966005
Bezzera 7731020
Brasilia 07548.2.00.08
Ceme 1.01.320.07/PA
Ceme 1.01.320.07/PAEX5
Ceme 10132007PA
Cimbali 537-018-200
Cimbali 537018200
ECM heidelberg C199900280
Elektra 00254035
Expobar 60000040
Faema F533195900
Fiorenzato A1900042
Gaggia 187720958
Grimac 1220300004
Grimac MG071
Isomac 451001
Nuova Simonelli 04800005
Pavoni 0P187720958
Pavoni 451001
Rocket C199900280
Royal 5002315
Saeco 9070.026.00A
Saeco 11005213
Saeco 12000132
Saeco 187720958
Spaziale 07640
Ulka 1.01.320.07/PA
Ulka 1.01.320.07/PAEX5
Ulka EX5-220-50
Vibiemme POMPVIBDOM
Victoria Arduino 04800005
Wega WY26316001
Pomp merk
Ulka
Type onderdeel
Vibratiepomp
Type pomp
Vibratiepomp
Voltage
230V

We zouden dit niet aanraden, aangezien de capaciteit te klein is om goed te functioneren in een bar of restaurant. Voor een klein kantoor zou deze espressomachine een goede oplossing zijn, evenals het gebruik in een keuken.

Dit hangt af van hoe oud je Bezzera BZ10 is. Gezien heb je 2 model versies. Er is een versie van voor 26-06-2010 en een versie van na 27-05-2010. Het oudere type is in zijn originele configuratie niet meer leverbaar, hiervoor is een relais ombouwset leverbaar die hetzelfde is als het nieuwe model.

Ze worden beide bediend met een Ma-ter drukschakelaar met een veiligheidsklep en een relais. De oudere modellen hadden een ingebouwd relais, maar de nieuwste hebben een apart relais.


Dit model Bezzera espressomachine is uitgerust met een magneetgestuurde Bezzera ringzetgroep en is dus niet uitgerust met een zetgroep van het type E61.

De Bezzera BZ10 espressomachine is uitgerust met een watertank, vanuit deze tank wordt het water met een Ulka vibratiepomp naar de zetgroep en in de boiler gepompt. Je kunt dus geen hoofdwateraansluiting op deze espressomachine aansluiten.

De Bezzera BZ10 is uitgerust met een manometer met dubbele schaalverdeling. Je ziet dus 2 naalden, één voor de pompdruk en één voor de keteldruk. De keteldruk gaat van 0 tot 3 bar en de pompdruk gaat van 0 tot 16 bar.

Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

8 ander product